BRODAWCZAKI SĄ SPOWODOWANE PRZEZ PASOŻYTY W TWOIM ORGANIZMIE!

JEŚLI MASZ BRODAWCZAKI NA SZYI, POD PACHĄ I W INNYCH MIEJSCACH - TO ZNAK, ŻE MUSISZ OCZYŚCIĆ SWÓJ ORGANIZM!

Komentarze: 194

Jeśli jesteś osobą, która ma brodawczaki na skórze, oznacza to, że kolonia szkodliwych pasożytów zasiedliła Twoje narządy wewnętrzne.

Według statystyk ponad 1 miliard ludzi zostało zarażonych tym pasożytem. Najdokładniejszym sposobem zdiagnozowania infekcji pasożytniczej jest zlokalizowanie brodwczaka na skórze.

Na Twoje pytanie odpowiedział:
Specjalista Mariusz Dąbrowski

Specjalista parazytologii, lek. med. z Instytutu Naukowo-Badawczego Parazytologii Lekarskiej i Medycyny Tropikalnej. Ponad 20 artykułów naukowych na temat parazytologii molekularnej.

Doświadczenie zawodowe: ponad 15 lat


Od redakcji: Instytut Parazytologii Medycznej odkrył prawdziwą przyczynę pojawienia się brodawczaków na ludzkim ciele: infekcje pasożytnicze. Ostatnie badania pokazują, że odchody pasożytnicze są rzeczywiście toksyczne i tworzą w żołądku odpowiednie środowisko do rozmnażania się śluzowatych bakterii. Z tego powodu wiele osób zarażonych pasożytem może już być świadomych pojawienia się brodawczaków na ich ciele.

Omówimy ten problem medyczny ze specjalistą Mariuszem Dąbrowskim, specjalistą naukowym w Instytucie Badań Naukowych Parazytologii Medycznej.


Witaj! Zacznę od głównego pytania: Czy to prawda, że ​​większość populacji ludzkiej jest zarażona pasożytami?

Mariusz Dąbrowski: Tak. Obecnie mamy jeden z najwyższych wskaźników infekcji. Wynika to ze złych warunków ekologicznych, braku działań oraz obojętności wielu ludzi.

Wystarczy, włożyć ręce do ust po posługiwaniu się pieniędzmi lub pochylić się w środkach transportu publicznego, aby narazić się na zakażenie. Oczywiście, do głównej przyczyny zakażenia, należy nie mycie rąk, czy też żywności. Infekcje te zazwyczaj prowadzą do dolegliwości fizycznych, które szczególnie dotykają układu pokarmowego i jelit. Na ogół jednak opinie medyczne uważają, że takie infekcje wpływają również na samopoczucie psychiczne, ze względu na stres związany z ponoszeniem uczucia ogólnego złego samopoczucia.


Reporter: Panie Mariuszu, czy brodawczak rzeczywiście jest jednym z objawów infekcji pasożytniczej?

Mariusz Dąbrowski: Tak. Testy potwierdzają, że obecność pasożytów w organiźmie powoduje pojawienie się brodawczaków na ludzkiej skórze. Co więcej, jeśli widzisz na skórze brodawczaki, oznacza to, że pasożyty zasiedliły Twój organizm i aktywnie składają jaja. Oznacza to, że każdy, kto ma brodawczaki na skórze, jest zagrożony.

Już teraz!! Możesz uratować swój organizm od pasozytów, dzięki Retoxinowi suplementowi, który pomoże Ci usunąć toksyny oraz przywrócić zdrowię i energię nięzbędne do poprawnego funkcjonowania. Retoxin tworzy barierę ochronną, która chroni organizm, bez przeciwwskazań i skutków ubocznych.


Reporter: Tak więc zwykłe pasożyty to robaki, które mogą powodować pojawienie się brodawczaków na skórze. Czy ich obecność moze wywołać śmierć?

Mariusz Dąbrowski: W rzeczywistości istnieje błędne przekonanie, że pasożyty w ciele człowieka to tylko robaki. W rzeczywistości istnieje wiele różnych rodzajów pasożytów żyjących w różnych narządach, które mogą powodować najgorsze skutki. Musicie wiedziec, że robaki pasożytnicze są rzeczywiście niebezpieczne. Całkowicie niszczą jelito, powodując jego próchnicę, a w najgorszym przypadku śmierć. Ponadto pasożyty są również trudne do znalezienia i wyeliminowania.

Ogólnie istnieje tysiące innych pasożytów, które mogą żyć w wątrobie, mózgu, płucach, krwi i żołądku. I prawie wszystkie mogą być śmiertelne. Część z nich zaczyna działać agresywnie i niszczyć organizm. Inne pasożyty żyją niezauważone, dopóki ich liczba nie stanie się tak duża, że ​​organizm nie będzie w stanie się bronić.Powodują wiele bolesnych powikłań: zawały serca, guzy nowotworowe, marskość wątroby, zapalenie nerek, rozkład nerek.

Co więcej, śmiało mogę powiedzieć, że prawie każdy został zarażony pasożytem. Jednak większość z nich jest bardzo trudna do wykrycia. A kiedy efekty infekcji pasożytniczej staną się już zauważalne, udajemy się po pomoc do specjalisty. Niestety częśto może już być za późno. Dlatego warto obserwować swój organizm i od razu zaponiegać niechcianych pasożytów.

Nalezy pamiętać, że jedynym ogólnym objawem, który jest właściwy do określenia infekcji pasożytniczej w ludzkim ciele, jest brodawczak.

Reporter: Czy możesz podać konkretne przykłady medycznych przypadków takich infekcji?

Mariusz Dąbrowski: Mogę podać setki przypadków. Ale może skupię się na przykładach, które wyraźnie pokazują niebezpieczeństwa pasożytów.

1. Sytuacja, która zakończyła się bezpiecznie. Pacjent skarżył się na częste bóle brzucha. Badanie wykazało, że wszystkie jelita pacjenta były w posiadaniu pasozytów. Naprawdę tworzy tam gniazdo, gdzie proces wyniszczania już się rozpoczął, a pacjent niedługo zachoruje na sepsę. Podczas takiego zabiegu usuwa się część jelita, pasozyty oraz obumarłe tkanki. A po tygodniu intensywnego leczenia pacjenci czują się lepiej..

2. Macica została wypełniona koloniami pasożytów. Niestety, w tym przypadku wyeliminowanie pasożyta jest zupełnie niemożliwe, ponieważ pasożyt i jego larwy całkowicie wypełniły macicę. Dlatego jedynym warunkiem jest usunięcie macicy. Po zabiegu usunięcia, nastąpiło zbyt ciężkie zatrucie organizmu, a pacjentka musiała przejść specjalistyczne leczenie.

">

3. Echinokokoza serca - Choroba została wykryta zbyt późno. Lekarze prowadzący leczenie uważali, że pacjent miał chorobę wieńcową i dusznicę bolesną, ale prawda okazała zdecydowanie gorsza. Operacja okazała się bezużyteczna, a leczenie zachowawcze też nie pomaga. Przeszczep serca również okazał się nieskuteczny ze względu na brak dawców. W rezultacie pacjent zmarł.


Reporter: Skąd dana osoba może wiedzieć, że jest zarażona pasożytem?

Mariusz Dąbrowski: Niestety, nie ma idealnego sposobu zdiagnozowania pasożytów u ludzi. Częściowo ze względu na dużą liczbę typów pasożytów (ponad 2000 znanych gatunków), a częściowo z powodu trudności w ich wykryciu. Najczęsciej, by wykryc zarażenie pasożytami - stosuje sie badania mikroskopowe kału. W diagnostyce stosuje się również badanie krwi, które sprawdza ilość wytworzonych przeciwciał, ale i ten sposób nie jest stuprocentowo skuteczny. Poza tym, metoda jest efektywna jedynie na zaawansowanych etapach rozwoju choroby.

Pierwsze objawy wskazujące na obecność pasożytów w organizmie:

- Brodawczaki;
- Nieprzyjemny oddech;
- Alergie (wysypka, łzawienie oczu, katar) ;
- Wysypka i zaczerwienienie skóry;
- Częste przeziębienia, ból gardła, zatkany nos;
- Przewlekłe zmęczenie (szybko się męczysz, bez względu na to, co robisz);
- Częste bóle głowy;
- zaparcia lub biegunka;
- Ból stawów i mięśni;
- Lęk, bezsenność i zaburzenia apetytu;
- Ciemne, matowe cienie pod oczami;

Jeśli zauważysz co najmniej jeden z tych objawów, istnieje 99% szans, że pasożyt jest już obecny w twoim ciele. I musisz jak najszybciej działać!


Reporet: Czy istnieje suplement, który jest w stanie zapobiec rozwinięciu się pasożytów w naszym organizmie?

Mariusz Dąbrowski: Na dzień dzisiejszy istnieje tylko jedno rozwiązanie, które pozwala wyeliminować wszystkie pasożyty. Ten przeciwpasożytniczy produkt to Retoxin. Testy kliniczne przyniosły niezwykłe wyniki. Retoxin jest naturalnym suplementem diety, którego formuła dodatkowo jest w stanie: poprawić metabolizm, stymulować oczyszczenie i detoksykację organizmu raz naturalnie zwiększyć wydajność i dostępną energię.

Reporter: Co sprawia, że ​​Retoxin jest tak wyjątkowy? Jaka jest różnica między tym produktem a innymi produktami przeciwpasożytniczymi?

Mariusz Dąbrowski: W chwili obecnej jest to skuteczne rozwiązanie przeciwpasożytnicze w całej Europie. Pomaga wyeliminować wszystkie rodzaje pasożytów. Dlatego też jest bardzo poszukiwany przez międzynarodowe sieci aptek i firmy farmaceutyczne. W porównaniu z innymi produktami przeciwpasożytniczymi, produkt ten działa bezpośrednio przeciwko różnym rodzajom pasożytów, które mogą zarażać ludzki organizm. Biorąc pod uwagę istnienie problemów z diagnozowaniem pasożytów, produkt ten pozwala skutecznie oczyścić organizm. Retoxin jest w stanie zniszczyć i wyeliminować wszystkie pasożyty, które żyją w dowolnym miejscu w ciele - od mózgu i serca po wątrobę i jelita. Żadna inna obecnie istniejąca metoda nie jest do tego zdolna.

Co więcej, nie jest to produkt chemiczny, ale naturalny, który redukuje reakcje alergiczne, brak równowagi flory jelitowej i inne problemy, które mogą pojawić się podczas leczenia chorób klasycznymi tabletkami.

WAŻNE Producent uruchomił specjalny program, w którym ten produkt jest już dostępny z 50% rabatem!

To jest oferta ograniczona czasowo. Oryginalny Retoxin można zamówić na OFICJALNEJ STRONIE Z 50% ZNIŻKĄ!1. Skuteczność Retoxinu sprawdziliśmy na podstawie testów (stosunek liczby pacjentów, którzy wyzdrowieli do liczby pacjentów w grupie 100 osób, które przyjmują ten produkt):

- Eliminacja robaków i ich jaj: 99%
- Normalizacja funkcji i stanu trzustki: 80%
- Eliminacja alergicznego zapalenia skóry: 90%
- Eliminacja dolegliwości żołądkowych, wrzodów, biegunek: 90%
- Eliminacja anemii: 99%
- Usuwanie brodawczaków i brodawek: 99%.

2. Nie zidentyfikowano żadnych negatywnych skutków ubocznych, w tym reakcji alergicznych.

3. Retoxin został uznany za wiodącą metodę zwalczania pasożytów w organizmie człowieka.


Oprócz Polski produkt ten został również certyfikowany w Europie na Uniwersytecie Parazytologicznym w Paryżu. Badania kliniczne w pełni potwierdziły dane brytyjskie. Francuzi również zgłaszali wyższy odsetek wyzdrowienia. Obecnie kończone są cykle badań klinicznych w Kanadzie. Wszystkie testy bez wyjątku wykazały, że produkt ma bardzo wysoki poziom skuteczności.

Reporter: Myślę, że nasi czytelnicy chcą wiedzieć, gdzie kupić Retoxin po obniżonej cenie?

Mariusz Dąbrowski: To jest oferta ograniczona czasowo. Jak wspomniałem wcześniej, Retoxin można kupić z 50% rabatem.

Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać Retoxin, to zostawić zgłoszenie na stronie internetowej, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, aby operator mógł się z Tobą skontaktować. Do każdego klienta telefonicznie dzwoni operator w celu sprawdzenia wprowadzonych danych i potwierdzenia zamówienia, a płatność dokonywana jest przy odbiorze przesyłki kurierowi, w trybie za pobraniem. Przy składaniu zamówienia nie musisz więc nic płacić.


Reporter: Czy chciałaby Pan powiedzieć coś więcej naszym czytelnikom przed zakończeniem tego wywiadu?

Mariusz Dąbrowski: Jedyne, co chcę powiedzieć, to abyście dbali o swoje zdrowie. Możesz tego nie podejrzewać, ale pasożyty żyją w tobie z prawdopodobieństwem 97-98%. Mogą być wszędzie – we krwi, jelitach, płucach, sercu, mózgu. Pasożyty zjadają twój organizm cię od środka, jednocześnie zatruwając twoje ciało. W rezultacie może pojawić się wiele problemów zdrowotnych, które mogą skrócić oczekiwaną długość życia o 15-25 lat. Niewspominając o problemie nagłej śmierci. Nie czekaj, aż będzie za późno. Oczyść teraz swoje ciało.


Detoksykacja organizmu nie musi być trudna i uciążliwa – wypróbuj Retoxin!

Uwaga!

Nasza strona internetowa oferuje promocyjne rabaty na Retoxin. Spróbuj szczęścia, naciskając przycisk SPIN. Jeśli będziesz miał szczęście, będziesz mógł dostać ten produkt taniej niż normalna cena! Powodzenia!

SPIN

ZNIŻKA
294 zl
147 zl

Zamów ten produkt ze zniżką, zanim ta oferta trafi do innych czytelników! Twoja zniżka będzie kończy się po:
09 : 47

Pamiętaj, że promocja 50% zniżki jest ograniczona do

Gratulacje!

Otrzymasz 50% zniżki na Retoksynę!

Ok

194 komentarze dzisiaj
Anita Borkowska
Wypróbowałam ten produkt. Mam dużo brodawczaków na szyi i pod pachami. Piątego dnia zauważyłam, że robią się co raz mniejsze. Mój żołądek też czuje się zdecydowanie lepiej.
Godzinę temu
Marysia98
Zamówiłam też Retoxin . Wraz z moją przyjaciółką jestem a trakcie kuracji Retoxin. Czujemy się bardzo dobrze i zauważyłyśmy poprawę również na przestrzeni włosy-skóra-paznokcie. Super produkt, polecam każdemu!.
Godzinę temu
Ania Kowalewska
Polecam kuracje z Retoxinem. Doskwierał mi częsty ból brzucha. Teraz dolegliwości ustąpiły i czuję się świetnie! .
Godzinę temu
Karol33
Dziękuję bardzo! Kiedy zaczęłam stosować Retoxin, nie wyobrażałam sobie, że osiągnę takie efekty. Ból brzucha zniknął, duszność i brodawczaki również. A teraz, mając 53 lata, czuję się lepiej niż 30-latek. Dziękujemy za poinformowanie nas o tym problemie. Na pewno nie usłyszelibyśmy takich informacji od naszych własnych lekarzy.
Godzinę temu
Diana101
Chyba również się zdecyduje na produkt, od dawna czuje się strasznie źle, jestem ciagle zmęczona i wszystko mnie boli. Może nie mam brodawczaów, ale mam nadzieje, że stosowanie tego preparatu również mi pomoże.

Godzinę temu
Mario123
Sam próbowałem Retoxinu. Efekt jest niesamowity. Czuję się młodo i zdrowo. Mój układ odpornościowy wzmocnił się w ciągu ostatnich 8 miesięcy, odkąd przeszedłem to leczenie. Od tamtej pory nie jestem chory! O takich wynikach mogłem tylko pomarzyć. A tu prosze! Gorąco polecam.
Godzinę temu
Krystian Klimczak
Niedawno widziałem film dokumentalny BBC o pasożytach. A o tym produkcie już wspomniano. Mówią, że to najlepsze rozwiązanie przeciwpasożytnicze na świecie.
Godzinę temu
Dagmara Łuczak
Złożyłam już zamówienie. Ten preparat prawdopodobnie dotrze do mnie w ciągu tygodnia. Nie mogę się doczekać!
Godzine temu
Jakuub45
Miałem bóle głowy i brodawczaki. Stosowałem Retoxin przez kilka tygodni i problem zniknął. Teraz nie mogę przestać myśleć o tym... co było w moim ciele? Masakra....
Godzinę temu
Elena Zajkowska
Babcia nauczyła mnie, jak pozbyć się pasożytów za pomocą piołunu. Cała moja rodzina go stosowała i zawsze pmagało! Ale… to nie pomaga przy brodawczakach. Zamówiłem Retoxin i stosuje go od kilku miesięcy. Teraz nie mam problemu z tym obrzydlistwem. Polecam wszystkim ten produkt, a teraz są fajne promocje! :)
Godzinę temu
Mati67
Bardzo ciekawy wywiad, dziękuję! Otworzyłeś oczy wielu ludziom!
Godzinę temu
Ola Lelonek
A jeśli to oszustwo? Dlaczego jest sprzedawany tylko w Internecie?
satu jam yang lalu
Nikodem Kwasiborski
Zgadzam się ze wszystkimi waszymi komentarzami. Kiedy zacząłem go brać, wyszło ze mnie jakieś obrzydliwe stworzenie. Spanikowałem i poszedłem do lekarza. Spojrzał na to wszystko i powiedział, że to nic takiego... A bez Retoxinu mogłby mnie zabić w 2 lub 3 lata.
satu jam yang lalu
Krzychu Lubieniecki
To prawda problem z pasożytami jest teraz bardzo popularny, a większość społeczęństwa nie zdaje sobie sprawy z tego ile robactwa jest w jego ciele i jak bardzo zaśmieca to nasze funkcjonowanie. Dziękuję bardzo za ten artykuł! Będę polecał znajomym, a Retoxin jest juz w drodze do mnie :)
Godzinę temu
Sławomir Rogucki
Ten produkt jest świetny. Wzięliśmy go z żoną i oboje zauważyliśmy, że nasze zdrowie się radykalnie poprawia. Tak jakbyśmy młodnieli, było w nas więcej energii... Pasożyty tak naprawdę niszczą nasze ciało. Kiedy ich nie ma, czuję się jak nowa osoba!
Godzinę temu
Max Lubieniecki
Po przeczytaniu wszystkich komentarzy myślę, że chcę go włąśnie zamówić dla siebie :)
Godzinę temu
Ewelina Maj
Możecie w to nie wierzyć, ale ja też mam ten sam problem: ciągły brak energii i kondycji, mam ochotę się poddać… ale na szczęście trafiłem na Retoxin. To prawdziwie magiczne lekarstwo.
Godzinę temu
Hanna Piankowska
Dzięki za tę wskazówki. Czas oczyścić organizm. Przynajmniej raz w życiu. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, a myślę, że moje życie byłoby lepsze bez pasożytów :-) Jestem prawie pewien, że mam je w swoim organiźmie.
Godzinę temu
Julia Herman
Dziekuję bardzo za ten artykuł, otwiera oczy na rzeczywistość! Dzisiaj zamówiłam Retoxin!

Godzine temu
Kasia12
Zamówiła dwa tygodnie temu, i czuje się zdecydowanie lepiej! Polecam :)

Godzinę temu
Marianna Kopeć
To jest niesamowite jak działa ten produkt i jak pozytywnie może wpłynąć na nasze samopoczucie i funkcjonowanie! Nie żałuje wydanych pieniędzy!

Godzine temu
Ula Krzoskowska
Nie wiem co bym zrobiła bez polecenia tego produktu przez moją siostre. Od dwna mialam na sobie brodawczaki, ale wstydziłam się iść z tym do lekarza, z nieba spadł mi Retoxin.

Godzine temu
Krystyna Pilecka
Wyniki przerosły moje oczekiwania. Cała kuracja trwała 1 miesiąc, teraz czuję się o 20 lat młodsza.
57 minut temu
Bogna Jodłowska
Właśnie wzięłam udział w tej promocji. Operator natychmiast skontaktował się ze mną w celu potwierdzenia zamówienia. Szkoda żyć z robakiem w ciele! Zacznij działać, polecam!
55 minut temu
Emilia Zakrzewska
Mój syn był hospitalizowany na robaki. Lekarz nic nie mógł zrobić. Retoxin to jedyna rzecz, która mu pomaga. Dziękuję bardzo!
53 minuty temu
Zosia Raczkowska
Ale super, że jest ta zniżka! Zdążyłam na szczęście z ta promocją. Teraz czekam tylko na kuriera :)
48 minut temu
Maria Ząbkowska
Moja znajoma opowiadała mi o tym produkcie, ale nie wierzyłam za bardzo, teraz jak przeczytałam opinie innych użytkowników, zdec6ydowałam się na zamówienie Retoxinu. Rozmowiałam telefonicznie ze specjalistą, który naprawdę zna się na rzeczy.

36 minut temu
Martyna Rudnicka
Używam Retoxinu od 2 tygodni. Jestem pełna energii. Przedtem chodziłem jak na wpół martwa staruszka haha! Produkt jest świetny!
44 minuty temu
Michaś58
Już to kupiłem u specjalisty. Mam nadzieję, że dostanę to jak najszybciej.
39 minuty temu
Elżbieta Rak
Brodawczki miałam od kilku miesięcy na szyi, wstydziałam się tego, co doprowadzało mnie do niskiej samooceny. Od miesiąca stosuje Retoxin, a brodawczakach ani śladu...

36 minuty temu
Sandrusia98
Przeczytałem artykuł i od razu chce zamówić Retoxin. Mam prawie wszystkie objawy, łącznie z brodawczakiem. Tragedia serio.
31 minut temu
Rita Piotrowska
Czy możecie mi powiedzieć, gdzie wszyscy to kupiliście? Nie jest sprzedawany w aptekach, a boję się kupować w internecie.

27 minut temu
Cik Latifah
Polecam zamówić u specjalisty, na stronie internetowej jak podasz swój mumer telefonu od razu otrzymujesz kontakt zwrotny i rzetelną rozmowe, w której zostanie Ci wszystko wyjasnione. Ja tak własnie zamówiłam :) Stosuje juz od dwóch tygodni i czuje poprawę w funkcjonowaniu. .


15 minut temu